O nas

Rosanto to zakład jubilerski, który powstał z myślą o sprzedaży odważnej, oryginalnej biżuterii złotej oraz srebrnej wysokiej jakości. Chcemy trafiać do osób, które szukają czegoś więcej niż powtarzalnych wzorów i bez obaw próbują nowości. Uważamy, że ogranicza nas tylko własna wyobraźnia, więc… nie widzimy żadnych ograniczeń. Chcemy dzielić się tym wspaniałym uczuciem.

 

Już od 4 lat przychodzimy z naszą ofertą bezpośrednio do Ciebie – dzięki działaniu w internecie mamy bezpośredni kontakt z klientami. To sprawia, że możemy poznać Twoje gusta i marzenia, a one pomagają nam sięgać coraz wyżej. W zamian otaczamy opieką każdy Twój pomysł i pomagamy w podejmowaniu decyzji. Jesteśmy otwarci na rozmowę i służymy radą, bo wiemy, że biżuteria to nie tylko wartościowe przedmioty, ale przede wszystkim emocje i wspomnienia. Poza biżuterią, dostępną w naszej ofercie potrafimy także wykonać na specjalne zamówienie ozdobę, której nie znalazłaś nigdzie indziej – wykorzystujemy do tego nowoczesne drukarki 3D, abyś mogła otrzymać dokładnie taką biżuterię, o jakiej marzysz.

 

Nie lubimy stawiać sobie ograniczeń, więc w naszej ofercie znajdziesz biżuterię w różnych stylach – od minimalistycznych złotych kolczyków po okazały naszyjnik z kamieniami szlachetnymi. W ten sposób każdego dnia tworzymy magiczne miejsce, w którym warto zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć. Zapewniamy, że zajdziesz tu same skarby, wykonywane i wybierane z troską o każdy detal.

 

Zajmujemy się również skupem biżuterii oraz naprawiamy te ozdoby, na których Ci zależy. Zmienimy rozmiar pierścionka, wstawimy brakujący kamień lub oczyścimy ulubiony łańcuszek. Po prostu napisz.