Misja firmy

Najważniejszym momentem naszej pracy jest ten, w którym bierzesz do ręki biżuterię od Rosanto. Widzisz jak światło gra w każdym załamaniu, a w dłoni czujesz lekki chłód i ciężar przedmiotu. A potem uśmiechasz się – wtedy wiemy, że po raz kolejny osiągnęliśmy sukces.

 

*

Tworząc Rosanto postawiliśmy sobie ambitny cel: sprzedaż biżuterii, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Chcemy, żebyś dzięki niej mogła poczuć się wyjątkowo. Jesteśmy trochę nie z tej epoki – biżuteria to dla nas hipnotyczne piękno i ważny moment życia zamknięty w kruszcu. Chcemy, aby ozdoby, które oferujemy, miały szansę przechodzić z pokolenia na pokolenie, stanowiły pamiątkę i budziły zachwyt przez lata. Dlatego zrezygnowaliśmy z hurtowego sprowadzania wyrobów z powtarzalnymi, sztampowymi symbolami. Wybraliśmy odwagę, by podążyć swoją drogą – tak jak Ty.

 

Mamy w swojej ofercie oryginalną biżuterię doskonałej jakości. Chcemy również pomagać Ci spełniać marzenia o konkretnym projekcie, który wymyśliłaś lub kiedyś widziałaś. A może marzy Ci się odwzorowanie pierścionka zaręczynowego babci? Jesteśmy, by Ci w tym pomóc.

 

Naszą misją jest Twój uśmiech i pewność, że wartościowa pamiątka zostanie z Tobą przez lata. Wierzymy, że razem przywrócimy znaczenie biżuterii, która według nas jest czymś więcej niż tylko ozdobą – jest Twoim dniem, który chcesz zapamiętać i wspomnieniem o bliskiej osobie. Jest Rosanto.