Jubiler Wałbrzych

Elegancka biżuteria dodaje klasy, ale też doskonale dopełnia każdą stylizację. Sklepy jubilerskie w Wałbrzychu oferują wysokiej klasy ozdoby, zrobione z miłości do pięknych form i dbałości o najdrobniejszy szczegół. Coraz częściej jubilerzy stawiają na kompleksowość swoich usług, dlatego w ich zakładach wykonuje się również grawerowanie wybranych wzorów, aby jeszcze bardziej podkreślić indywidualizm osoby noszącej wyroby. Standardem jest także serwis naprawy biżuterii, czym zajmują się najczęściej doświadczeni jubilerzy.

Pielęgnujemy dawną tradycję złotnika, oferując zrobione z największą starannością spinki, naszyjniki czy zawieszki. Wszystkie wyróżniają się nietuzinkowymi wzorami, zgodnymi z najnowszymi trendami świata damskich, ale też męskich dodatków. Wśród propozycji sklepów znajdują się złote czy srebrne łańcuszki, kolczyki, a także bransoletki. Młode pary przygotowujące się do ślubu, powinny zapoznać się z ofertą obejmującą stylowe obrączki w Wałbrzychu oraz w innych okolicznych miejscowościach (np. w Świdnicy), które odznaczają się niebanalnym wyglądem i jakością wykonania. Dobry złotnik dba o długowieczność swoich wyrobów, dlatego w Rosanto gromadzimy wyłącznie biżuterię powstałą z trwałych kruszców, wyselekcjonowanych diamentów i kamieni szlachetnych.

Prowadzimy także skup srebra, dzięki któremu można uzyskać dobrą cenę za wyroby, które nie trafiły w Państwa gust czy po prostu nie są noszone od dłuższego czasu. Nasza oferta obejmuje również skup złota. Choć jubilerzy w Wałbrzychu cieszą się dobrym uznaniem, my zapraszamy Państwa do Świdnicy i zaufania jakości Rosanto.

Jubiler Wałbrzych
Sklep z biżuterią w Wałbrzychu oferuje szeroki wybór kolczyków, pierścionków i łańcuszków.