Jubiler Nowa Ruda

Naszym priorytetem jest to, by każda klientka nosząca wyroby od jubilera Rosanto czuła się stylowo i elegancko, w związku z czym przygotowaliśmy bogatą ofertę kolczyków, bransoletek, łańcuszków, a także innych elementów biżuteryjnych. Wszystkie produkty zostały wykonane przez doświadczonego jubilera z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz w oparciu o kreatywne projekty, łączące w sobie klasykę i nowoczesność. Klientom możemy zaproponować wyroby ze złota, srebra, ale też z różnego rodzaju wyjątkowych kamieni, takich jak bursztyny, topazy czy cyrkonie. Jeśli więc szukają Państwo wyjątkowej biżuterii, to zachęcamy do odwiedzin jednego z naszych sklepów.

W Rosanto zajmujemy się także skupem złota, ponadto na życzenie klientów możemy zapewnić grawerowanie wybranych napisów lub grafik. Specjalizujemy się też w naprawie biżuterii – likwidujemy uszkodzenia mechaniczne, ale również jesteśmy w stanie odświeżyć elementy ze złota i srebra, dzięki czemu odzyskają swój dawny blask. Takie same usługi, które są wykonywane w kilku zakładach jubilerskich w Nowej Rudzie, oferujemy w naszym salonie.

Dodatkowo w niektórych sklepach jubilerskich w Nowej Rudzie tak samo jak w naszym zakładzie w Świdnicy można zamówić biżuterię zaprojektowaną samodzielnie – wystarczy przedstawić nam swój pomysł, a nasz złotnik zrealizuje go zgodnie z zaprezentowanymi oczekiwaniami. Z usług złotnika warto skorzystać np. podczas poszukiwania idealnego pierścionka zaręczynowego czy obrączek. Tego typu biżuteria ma niezwykłą wartość sentymentalną i często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego powinna być niepowtarzalna oraz starannie wykonana. Korzystając zarówno z usług jubilera w Nowej Rudzie, jak i w naszym salonie w Świdnicy, mają Państwo pewność, że usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do sklepu Rosanto!

Jubiler Nowa Ruda
Sklepy z biżuterią w Nowej Rudzie oferują taki sam asortyment jak sklep Rosanto