Jubiler Dzierżoniów

Stacjonarny sklep jubilerski w Dzierżoniowie

Firma Rosanto świadczy pełen zakres usług jubilerskich, takich jak: naprawa biżuterii, grawerowanie, zmiana rozmiaru pierścionków czy obrączek i inne przeróbki. Jedną z naszych usług jest również wykonywanie biżuterii na specjalne życzenie naszych klientów. Przed wykonaniem projektu jubiler każdorazowo wycenia koszt realizacji takiego zamówienia. Naprawiamy, ale też przywracamy dawny wygląd kolczykom, sygnetom, zegarkom czy łańcuszkom. Prowadzimy również skup złota – zapewniamy profesjonalną oraz darmową wycenę. Nasz złotnik i jubiler jest do Państwa dyspozycji w naszym salonie jubilerskim w Dzierżoniowie, przy ulicy Wrocławskiej 1A.

Jubiler Dzierżoniów

Jubiler w Dzierżoniowie, czyli pełen zakres usług

W ofercie naszego sklepu znajduje się złoto, srebro oraz kamienie szlachetne. Posiadamy biżuterię, która zachwyci każdego konesera piękna. Proponujemy skorzystanie z oferty złotnika, który jest w stanie stworzyć każdy projekt, według przedstawionego rysunku czy zdjęcia. Postaramy się również zmodyfikować pierwotny wzór, tak by w 100% odpowiadał gustom każdego klienta. Pracownia jubilerska Rosanto powstała z pasji do wyjątkowego wzornictwa kolczyków i pierścionków.

Sklep z biżuterią w Dzierżoniowie na każdą okazję

Nasza biżuteria wpasowuje się w różne gusta i upodobania kobiet. W Rosanto każda dama znajdzie absolutnie wszystko – kamienie naturalne, perły, topazy, brylanty, rubiny, ale też wiele innych propozycji. Nasza oferta to całe spektrum możliwości w temacie biżuterii na każdą kieszeń oraz zapewnienie bardzo pomocnej obsługi jubilera. Zapraszamy do odwiedzin sklepu jubilerskiego w Dzierżoniowie!